стоматологічна клініка львів

Стоматологічна клініка доктора Вражнова

Нова усмішка, створена за допомогою наших спеціалістів, змінить якість Вашого життя на краще і додасть впевненості при спілкуванні. Вже понад 10 років стоматологічна клініка доктора Вражнова допомагає здобути омріяну посмішку кожному своєму пацієнтові.

Записатися на прийом можна за телефоном

моб.: +38 (067) 600 12 12

Чому ми?


Послуги

Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг високого рівня та якості, а саме: комплексна діагностика і цифрове 3D моделювання – це основа успішного лікування і створення ідеальної усмішки.

Професіоналізм

У нашій клініці працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, які нададуть вам якісну допомогу для досягнення найкращого результату.

Безпека
Високий рівень дезінфекції, стерилізації інструментарію і строге дотримання санітарних норм. Інструменти запаковані в індивідуальні одноразові пакети та проходять стерилізацію в автоклаві європейського стандарту.
 
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
Ми готові допомогти навіть у найскладніших випадках, адже основний пріоритет нашої клініки – це здорові та задоволені пацієнти.
 
Сучасне обладнання і найновіші матеріали
Наша команда постійно вдосконалюється і розвивається. Ми використовуємо стоматологічний мікроскоп для надійності, ефективності і точності лікування кореневих каналів та для малоінвазивного препарування при реставраціях.
 
Співпраця з найкращими лабораторіями і зубними техніками

Повна анатомічна відповідність, відновлення функції і естетики, швидкий і гарантований результат.

Стоматологія Львів