Тертов Василь Ігорович

Тертов Василь Ігорович

Тертов Василь Ігорович, у 2002-2007 роках навчався у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького на стоматологічному факультеті; 2007-2009 – проходив інтернатуру на базі цього ж університету. Практичні навички здобував під час роботи в обласній стоматологічній поліклініці. У 2009 році отримав ліцензію МОЗ України на право приватної стоматологічної практики. Починаючи із 2007 року займаюсь ортодонтією – частиною стоматологічної науки, що дарує людям можливість вільно посміхатись та жити повноцінним здоровим життям.

За час навчання в університеті науково досліджував питання взаємозв’язку ортодонтичної патології та дефектів мовлення; проблему вибору науково обґрунтованого методу ортодонтичного лікування при певних ортопатологіях; проводив статистичне опрацювання та аналіз випадків захворювань стоматологічних онкохворих у Львівській області. Кожна із цих робіт була представлена на щорічних міжнародних наукових конференціях молодих вчених та була удостоєна диплому переможця у стоматологічній секції.

Після завершення навчання в університеті брав участь у конференціях та семінарах, де розглядались сучасні методи лікування ортодонтичних хворих.

Досвід, отриманий мною під час надання ортодонтичної допомоги багатьом-багатьом пацієнтам дозволяє стверджувати, що при взаєморозумінні, взаємодопомозі та взаємодовірі лікаря і пацієнта можна досягнути найбажанішого результату лікування в найкоротший термін.